Super League 2: Ονειρικό ξεκίνημα ο Λεβαδειακός κόντρα στον Παναθηναϊκό Β (videos)

Super League 2: Αποφασισμένος να τελειώσει από νωρίς το ματς με τον Παναθηναϊκό Β μπήκε ο Λεβαδειακός

Συγκεκριμένα ο Μουτίνιο με ωραίο σουτ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του μόλις στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης. Επτά λεπτά μετά ο Γκάμπριελ έκανε το το 2-0 με κεφαλιά, ενώ οι Βοιωτοί είχαν και δυο δοκάρια.

Τελικά, ο Μπαχανάκ στο 45ο λεπτό έκανε το 3-0 για τον Λεβαδειακό που πήγε με αυτό το σκορ στα αποδυτήρια.

Δείτε τις φάσεις και τα γκολ

Παναιτωλικός – ΑΕΚ 1-0: Πισωγύρισμα στο Αγρίνιο, με πολλά παράπονα για Πουλουκίδη και VAR
Super League 2: Το απόλυτο η ΑΕΛ, ούτε τώρα ο Ηρακλής – Τέλος ο Οφρυδόπουλος
Ατρόμητος – Βόλος 1-2: Ανατροπή και σπουδαίο «διπλό» η ομάδα της Μαγνησίας
ΑΕΚ: «Ο κόσμος βλέπει…» - Έξαλλοι στην «Ένωση» για τη φάση του Περέιρα (video)