Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός 2-1: Τα γκολ και οι φάσεις (video)

Νίκη ψυχολογίας πήρε ο Αγροτικός Αστέρας απέναντι στον Πανσερραϊκό με 2-1 στο πλαίσιο φιλικής αναμέτρησης.

Οι γηπεδουχοι ήταν καλύτεροι στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και στο πρώτο τέταρτο του αγώνα άνοιξαν το σκορ. Πέντε λεπτά αργότερα έγινε και το 2-0 με τα «λιοντάρια» απλά να μειώνουν στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Στο παρακάτω βίντεο, μπορείτε να δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα:

Super League: Κρίσιμα ντέρμπι σε Τούμπα και Νέα Φιλαδέλφεια | ΠΑΟΚ-Άρης και ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (29/09) - Πού θα δείτε Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός και ντέρμπι της SL
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της ημέρας (29/09) - «On Fire» για Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό
Stoiximan Super Cup: Το πρώτο… αίμα στη Ρόδο