Σκόραρε ξανά ο Κατσουράνης (video)

Ο Κώστας Κατσουράνης για ακόμα μία φορά ήταν από τους πρωταγωνιστές της Πούνε στην ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Ατλέτικο ντε Κολκάτα.

Στο ισόπαλο 1-1 έμεινε η Πούνε με την Ατλέτικο ντε Κολκάτα. Από τους πρωταγωνιστές των γηπεδούχων, για ακόμα μία φορά ήταν ο Κώστας Κατσουράνης ο οποίος περνάει δεύτερη νεότητα στην Ινδία καθώς σε κάθε αγωνιστική έχει ηγετική παρουσία.

Με την ομάδα του να βρίσκεται πίσω στο σκορ, ήταν αυτός που διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με εξαιρετικό σουτ στην κίνηση.

Αγγλία - Ελλάδα: Live streaming η συνέντευξη Τύπου του Ιβάν Γιοβάνοβιτς
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: Μαρσιάλ και Λαμέλα «φορτσάρουν» για το ντέρμπι «Δικεφάλων» της Super League
ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR: «Απαραίτητη η διαδικασία ταυτοποίησης»
Εθνική Ελλάδας: Sold out το Wembley για το Αγγλία – Ελλάδα του Nations League! – Η ώρα και το κανάλι