Φούλαμ: Έγινε… ρόμπα ο συμπαίκτης του Καραγκούνη! (video)

Το χειρότερο σουτ όλων των εποχών έρχεται από έναν συμπαίκτη του Γιώργου Καραγκούνη στη Φούλαμ, τον Ούγκο Ρονταγιέγκα.

Ο Κολομβιανός επιθετικός των Κότατζερς πέτυχε το μοναδικό τέρμα της ομάδας του στο 1-1 με τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ στο Κύπελλο Αγγλίας ισοφαρίζοντας στο 75ο λεπτό, αλλά είχε μια ντροπιαστική στιγμή στο ματς.

Ο 28χρονος άσος της Φούλαμ πήγε να κάνει ένα σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή, αλλά δεν βρήκε καν την μπάλα και έπεσε κάτω με αστείο τρόπο προκαλώντας τα γέλια με την τούμπα του!

Ο Καραγκούνης αγωνίστηκε και τα 90 λεπτά του αγώνα, με τον επαναλητικό του ζευγαριού να είναι στις 4/2 στο «Κρέιβεν Κότατζ».