Αλγερία: Παίκτης χαστούκισε επόπτη! (video)

Ένας παίκτης της USM Alger δεν δίστασε να χαστουκίσει τον επόπτη της αναμέτρησης με την MC Alger, επειδή ακυρώθηκε γκολ της ομάδας του στις καθυστερήσεις του αγώνα ως οφσάιντ.

Το γκολ θα έδινε το βαθμό της ισοπαλίας στην USM Alger στην προσπάθειά της να κατακτήσει τον τίτλο του πρωταθλήματος Αλγερίας, αλλά ηττήθηκε με 1-0 μετά την ακύρωση του γκολ που πέτυχε στις καθυστερήσεις του ματς. Οι φιλοξενούμενοι έτρεξαν για να διαμαρτυρηθούν στον βοηθό και ένας από αυτούς δεν συγκρατήθηκε και τον χαστούκισε! Όλα τα λεφτά είναι, πάντως, η αντίδραση του σπίκερ που μετέδιδε το παιχνίδι.

Δείτε το ακυρωθέν γκολ και το χαστούκι:

NBA: Πέρασαν από το Μιλγουόκι οι Μπουλς - Double double o Αντετοκούνμπο με 38 πόντους