Τζέραντ: Ο γηραιότερος Άγγλος που αποβάλλεται (video)

Ο Στίβεν Τζέραρντ αποβλήθηκε στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης της Αγγλίας για τα προκριματικά του Μουντιάλ του 2014 με την Ουκρανία (1-1).

Σε ηλικία 32 ετών και 104 ημερών ο μέσος της Λίβερπουλ έγινε ο μεγαλύτερος που αποβάλλεται για λογαριασμό της εθνικής Αγγλίας. Ο Τζέραρντ είδε την απευθείας κόκκινη κάρτα από τον διαιτητή για ένα δυνατό τάκλιν στον αντίπαλό του και αντέδρασε με δυσαρέσκεια για την απόφαση του άρχοντα του αγώνα.

Δείτε το video:

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Οι ευχές του κόσμου στον μπαμπά Μάνταλο κι η «φανταστική ατμόσφαιρα» (video)
Super League, Λαμία – Πανσερραϊκός 1-2: Η πρώτη νίκη ήρθε σε επεισοδιακό αγώνα!
Super League 2: Το έκανε ξανά η Καλαμάτα, δεύτερη σερί νίκη με γκολ στις καθυστερήσεις!
Μεταγραφές, ΠΑΟΚ: Φινάλε με Παβλένκα - Το συμβόλαιο του Τσέχου